Kováčov gól prišiel neskoro + video
 24.august 2013, 20:50 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
Súťaž dorastencov ObFZ Nitra skupina A - 4.kolo 24.8.2013 o 17:00, Čeľadice

ČEĽADICE U19 - NEVIDZANY U19 3:1 (2:0)


Góly:
40. Ľubomír Sako 1:0
44. Erik Štefanka 2:0
63. Adrián Majerčík 3:0
85. Jozef Kováč 3:1 video

Žlté karty: Martin Benc, Attila Javorka, Erik Štefanka - Patrik Klas

Rozhodca: Peter Pacher

TJ Slovan Čeľadice: Štefan Gubó - Patrik Hamar, Adam Sebok, Martin Benc, Dávid Ernek, Adam Melo, Matej Letko (79. Jakub Varga), Ľubomír Sako, Adrián Majerčík, Atilla Javorka, Erik Štefanka.
Tréner: Martin Slovák.

ŠK Nevidzany: Matúš Laurinec - René Macák (46. Tomáš Krnčan), Jozef Strieška, Erik Brisuda, Peter Havala, Marek Páleník, Marco Žilla (46. Frederik Ďurček), Richard Krčmár, Patrik Klas (82. Martin Paulovič), Jozef Kováč, Patrik Mihalička (70. Jakub Bajan).
Tréner: Ľuboš Kráľ.

Prvé dva strelecké pokusy patrili Nevidzanom, ale smerovali iba do stredu brány, s čím nemal brankár domácich problémy. Čeľadice mali postupne miernu prevahu, ale bez výraznejšej šance. Skóre sa tak menilo až na konci polčasu. Najskôr po strele zdiaľky, druhý gól po samostatnom úniku hráča.
V druhom polčase sa obraz hry výraznejšie nezmenil. Domáci pridali tretí gól z priameho kopu. Nevidzany zatlačili v závere, vypracovali si aj šance, ale Páleník ani Krčmár gól nedali. To sa podarilo až Kováčovi päť minút pred koncom. O minútu mal ďalšiu príležitosť Páleník, ale skóre sa už nezmenilo.