U19: Na ihrisku prehra, za zeleným stolom výhra
 14.jún 2021, 21:59 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2020/2021 - 12.kolo, 12.6.2021 o 17:00, Nevidzany

NEVIDZANY U19 - FC VION ZLATÉ MORAVCE-VRÁBLE B U19 3:0 kontumačne


Zostava ŠK:
Pavol Pecho - Daniel Kováč (60. Dávid Tonka), Šimon Šegeda, Richard Laktiš, Denis Kráľ, Filip Berkeš, Andrej Lévay, Alexej Pavlov, Šimon Strieška (78. Miroslav Bogyo), Oliver Bukora, Šimon Očadlík. Tréner Vincent Debnár.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Zápas bol kvôli neoprávnenému štartu hráča FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble kontumovaný v prospech ŠK Nevidzany. Na ihrisku skončil zápas výhrou hostí v pomere 4:0.

V derby stretnutí dorasteneckej IV.ligy JV privítal líder súťaže domáci ŠK Nevidzany svojho veľkého suseda z neďalekých Zlatých Moraviec - hráčov z PFA FC ViOn. Domáci v doterajšom priebehu nestratili v súťaži ani bod a v 10 stretnutiach dostali iba 3 góly, hostia využili to, že SFZ II. dorasteneckú ligu predčasne ukončil a tak postavili zostavu, ktorá mala len veľmi málo spoločné so zostavami s predchádzajúcich stretnutí "béčka" ViOn-u v tejto súťaži. Korenie celému stretnutiu pridával aj fakt, že väčšina našich hráčov nejaký čas v PFA FC ViOn v minulosti strávila. V dobrom a zaujímavom stretnutí sme ukázali svoje kvality, vypracovali si aj niekoľko šancí. Za stavu 0:0 sa 2x triasla konštrukciu brány hostí, najskôr po rohu trafil brvno Denis Kráľ, po úniku žrď Oliver Bukora. Predsa len ale bol druholigový výber súpera nad sily našich hráčov. Boli rýchlejší, dôraznejší a hlavne sa im podarilo streliť 4 góly (a domácich ešte niekoľkokrát podržal brankár Pecho). V stretnutí na ihrisku napokon jasne zvíťazili hostia. Domáci tak po sérii 11 víťazstiev stratili prvé body v tomto súťažnom ročníku a v tomto jednom stretnutí dostali viac gólov ako vo všetkých predchádzajúcich zápasoch dokopy. Napriek tomu sme zostali na čele tabuľky s výrazným náskokom a len malý krok nám stačí k zopakovaniu triumfu v súťaži spred dvoch rokov.

Fotogaléria na FB-stránke Futbaloviny