U19: V 4.lige opäť 16 tímov, trénerom Beňadik Dvorský
 06.august 2022, 00:28 v kategóriách DORAST U19
Dorastenci ŠK Nevidzany vstupujú do svojej šiestej sezóny v 4.lige U19 Juhovýchod ZsFZ. V prvej "paťročnici" sa nám podarilo súťaž 2x vyhrať (2019 a 2021), v ostatnej sezóne sme skončili na 9.mieste, keď sezónu poznačilo množstvo ťažších zranení dôležitých hráčov.
V sezóne 2022/23 bude v súťaži pôsobiť opäť 16 tímov. Nováčikmi budú Mojmírovce, Rybník a Nový Život. Naopak, našimi súpermi už nebudú Dvory nad Žitavou, Tvrdošovce, Podlužany, Ivanka pri Nitre a Holice. Béčko ViOnu sa sťahuje zo Zlatých Moraviec do Vrábel, kde bude hrávať svoje domáce zápasy. Kompletný program zápasov v jesennej časti nájdete na tomto mieste.
Po polročnom oddychu sa k trénerskému kormidlu pri U19 vracia Beňadik Dvorský. Do sezóny môže počítať s 18-členným kádrom. Z minulosezónneho kádra zostávajú Denis Kraľ, Bohumír Šabík, Ján Mášik, Marcel Tatarkovič, Šimon Očadlík, Dávid Tonka, Gabriel Nádašdy, Boris Boďo, Martin Rumanko, Denis Ovsenák a Adam Mihalička. Z našej U15 prichádzajú Patrik Studený, Lukáš Ďurček, Adam Koprda a Dominik Sasák. Úplne novými hráčmi v našom klube budú Matúš Turček (hosťovanie z Vionu Zlaté Moravce), Samuel Neuročný (hosťovanie z Chrenovej) a Denis Boďo (naposledy hral v Spišskom Podhradí).