04.august 2022, 23:52 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Slovenský pohár - Slovnaft cup, 1.kolo, 31.7.2022 o 17:00, Nevidzany

NEVIDZANY - ČEĽADICE 2:1 (2:1)

Pohárová nedeľa
 01.august 2022, 00:48 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | DOSPELÍ ”B”
V nedeľu 31.7.2022 odohrali na domácom ihrisku oba naše seniorské tímy pohárové zápasy.
O 12:30 odohralo svoj prvý súťažný zápas po viac ako roku "béčko". Súperom v 1.kole Pohára ObFZ Nitra - Campri cupu bola Veča a po remíze 2:2 sme neuspeli v penaltovom rozstrele. Naše góly strelili Filip Berkeš a Jakub Fruni.
O 17:00 nastúpilo áčko v zápase 1.kola Slovenského pohára - Slovnaft cupu proti Čeľadiciam. Po góloch Petra Vojteka a Reného Viglaského sme sa radovali z výhry 2:1 a postupu do 2.kola, kde sa stretneme s víťazom zápasu Veľké Zálužie - Kalná nad Hronom. Zápas je naplánovaný na 24.8.2022.
A: Zmena trénera, koniec kariéry (?) Jakuba Fruniho
 24.júl 2022, 14:00 v kategóriách DOSPELÍ ”A”
V áčku prišlo počas letnej prestávky k viacerým dôležitým zmenám.
A: Turnaj na Dyčke po šiestykrát korisťou ŠK Nevidzany
 23.júl 2022, 22:00 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
18.ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Vráble priniesol už šiesty triumf pre ŠK Nevidzany. Po jasnom semifinálom víťazstve nad domácou Dyčkou prišla finálová dráma s Klasovom, na konci ktorej bol víťazný penaltový rozstrel.
A: Prvý prípravný zápas
 23.júl 2022, 21:12 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, sobota 9.7.2022 o 10:30, Kozárovce

KOZÁROVCE - NEVIDZANY 7:2 (2:1)

A: V nedeľu turnaj na Dyčke
 17.júl 2022, 00:29 v kategóriách DOSPELÍ ”A”
Áčko má v príprave na sezónu 2022/23 za sebou jeden prípravný zápas. V sobotu 9.7. podľahlo Kozárovciam na ich pôde 2:7. Podrobnosti o zmenách v kádri a na trénerskej lavičke zverejníme počas nasledujúceho týždňa.

V nedeľu 17.7. sa predstavíme na turnaji o Putovný pohár primátora mesta Vráble, ktorý sa každoročne koná na Dyčke.
A: Tak predsa nezabudol dávať góly
 19.jún 2022, 02:18 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
V značne improvizovanej zostave a v netradičnom čase v sobotu dopoludnia bola naša hra v prvom polčase trápením pre oko fanúšíka. Druhý polčas priniesol viac snahy, bojovnosti a dostavila sa aj futbalová kvalita. A čo je hlavné, Roman Žikavský strelil svoje prvé dva góly v sezóne, ktorými zabezpečil tri body a historické šieste miesto pre ŠK Nevidzany v krajskej súťaži.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 30.kolo, 18.6.2022 o 10:30, Nevidzany

NEVIDZANY - RIŠŇOVCE 2:1 (0:1)

A: Herná mizéria
 13.jún 2022, 02:08 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Vo Veľkom Záluží pokračovali naše nevýrazné výkony na ihriskách súperov. V 1.polčase to bola aspoň optická prevaha v poli, ale bez strely na bránku. V 2.polčase sme pasivitou domácim poľahky umožnili cestu za 3 bodmi. Nepotešilo ani vylúčenie Miroslava Beňuša po zbytočnej potýčke so súperom.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 29.kolo, 12.6.2022 o 17:00, Veľké Zálužie

VEĽKÉ ZÁLUŽIE - NEVIDZANY 2:0 (0:0)

A: Prvá domáca prehra
 09.jún 2022, 15:04 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Bez viacerých hráčov základnej zostavy sme favoritovi vzdorovali, ale nakoniec rozhodli dve štandardné situácie.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 28.kolo, 4.6.2022 o 17:00, Nevidzany

NEVIDZANY - BRANČ 0:2 (0:1)

A: Slabý výkon
 31.máj 2022, 21:41 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Po svadbe spoluhráča sme podali výkon ako po svadbe spoluhráča. Jediným pozitívom zápasu bol krátky pobyt Erika Krčmára na ihrisku po takmer ročnej pauze spôsobenej zranením.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 27.kolo, 29.5.2022 o 17:00, Zbehy

ZBEHY - NEVIDZANY 4:0 (2:0)